Dny jsou teď doslova letní.
Minulý týden ještě takové teplo nebylo.
Zase jsme s kamarádkami trochu vyšláply tentokrát třemi blízkými obcemi.
Batňovický rybník
Cesta mezi Malými a Velkými Svatoňovicemi
Ušly jsme asi 8 km. Z Malých Svatoňovic jsme ale už domů jely autobusem :-)
O víkendu přišlo léto.
A na mne skočila lenost, vůbec se mi nikam nechtělo, byli jsme s mužem doma a relaxovali na zahradě. Já převážně s knížkou v ruce.
Co jsem teď v poslední době přečetla ?
Knížky se mi líbily. Já vím, pokud sledujete blog na mobilu z připojeného úryvku z děje moc neuvidíte. Ale na PC to zřetelné je. :-)
A to je pro dnešek vše.
Hezké dny vám přeji a děkuji za nakouknutí sem ke mně.
Hanka








Díky za tipy na další čtení a za hezké foto )))
OdpovědětVymazatEva http://es-ideas.blogspot.com/
Hanbi, srdečně zdravím. Mám také plno už téměř letních fotografií, ale nějak mi časově nevychází, abych je probrala. Snad na ně také brzy dojde. Přeji Ti příjemné dny.
OdpovědětVymazatHani, omlouvám se za ten prvotní překlep ve jméně, promiň prosím. Nevšimla jsem si toho včas, ale až když jsem komentář odeslala.
VymazatHani,to jsou nádherné fotografie z výletu.V tomhle horku mě to ven moc neláká a tak sedím v lodžii a čtu.Přeji ti hezké dny
OdpovědětVymazatHani, děkuji za nádhernou procházku . Fotečky jsou parádní. Také po večerech čtu , teď právě už třetí od Michaely Klevisové .
OdpovědětVymazatPivońka je moc pěkná.
Měj se krásně, přeji hezké dny. Jana
Nádherné fotky z procházky, Hani! Opravdu kouzelné!
OdpovědětVymazatDěkuji za knižní tipy a přeji krásné skoro letní dny, Helena
Mně tohle horko taky neláká někam chodit. Takže knížka je záruka spokojenosti. Lisa Regan je zárukou napětí, tuhle knihu mám přečtenou a právě dnes odpoledne začnu číst její další příběh.
OdpovědětVymazatMěj krásné dny.
Procházku jste měly pěknou i fotogenické mraky. V tomto horku se mi nechce ani číst, natož něco dělat. Jak říkala moje mamka: "až si odpočineš, tak to potom uděláš". Všechno na tebe počká a co ne, tak není důležité. Zdraví Večernice
OdpovědětVymazatLezarts
OdpovědětVymazatSoučasné teploty přímo vybízejí k lelkování ve stínu s dobrou knihou!
Ráda jsem nakoukla :-) Přijde mi, že ty teploty vždycky najednou tak rychle vyskočí. Když teploměr ukazuje hodnoty blízké třiceti stupňům, to už je pro mě moc. Horké vafle a ušité sny, po té knížce jsem se kdysi dívala, ale pak už jsem se k ní nedostala.
OdpovědětVymazatHani, moc chválím krásné fotky z letní procházky, paráda. Také děkuji za knižní tipy, pá 😀
OdpovědětVymazatKrasne a pohodove fotky 🙂
OdpovědětVymazatTo byla hezká procházka a fotky :)
OdpovědětVymazatZdraví Marie
Krásné letní toulání. Moc se mi fotky líbí. A děkuji i za doporučenou literaturu. Hezké i další dyn.
OdpovědětVymazatHorké dny nejraději trávím na zahradě. Ale ráda jsem se s tebou Hani virtuálně prošla, krásné fotky.
OdpovědětVymazatHani, moc hezké fotky. Díky. Měj se hezky.
OdpovědětVymazat