V úterý jsem zašla na vernisáž výstavy malířů z našeho města.
Obrazy jsou nainstalované v Městském muzeu.
Atmosféra byla příjemná, jen si tentokrát nedovedu odpovědět na otázku, jaký pocit jsem si z výstavy odnesla.
Jaké představení ?
Byla jsem s kolegy loutkaři v Hradci Králové v divadle DRAK, kde se představilo Divadlo loutek Ostrava s Kyticí.
Bylo vedro, ale v prostorách před divadlem bylo živo.
😀
Ve středu jsem měl sraz od devítky v mém rodném městě- dobré to bylo.
A co ještě ?
Dočetla jsem :
Na odlehčení jsem hned přečetla :
takové oddychové letní čtení :-)
Na zahradě mi vykvetly růže, ale jestli budou stále taková vedra, tak nevím- nevím, jak dlouho se budu kochat jejich krásou.
Takže asi tak !
Mějte se hezky a toho současného sluníčka užívejte s mírou.
Hanka
Díky za váš čas, který věnujete nakouknutí sem ke mně.
Umělá inteligence upravila jen tak pro legraci fotku Moliny.





Žádné komentáře:
Okomentovat