pondělí 22. června 2026

Letem světem minulým týdnem


V úterý jsem zašla na vernisáž výstavy malířů z našeho města.

Obrazy jsou nainstalované v Městském muzeu.

Atmosféra byla příjemná, jen si tentokrát nedovedu odpovědět na otázku, jaký pocit jsem si z výstavy odnesla. 


To v pátek jsem věděla jasně, že představení se mi líbilo.

Jaké představení ?

Byla jsem s kolegy loutkaři v Hradci Králové v divadle DRAK, kde se představilo Divadlo loutek Ostrava s Kyticí.



Bylo vedro, ale v prostorách před divadlem bylo živo.

😀

Ve středu jsem měl sraz od devítky v mém rodném městě- dobré to bylo.

A co ještě ?

Dočetla jsem :


Na odlehčení jsem hned přečetla :

                         takové oddychové letní čtení :-) 


Na zahradě mi vykvetly růže, ale jestli budou stále taková vedra, tak nevím- nevím, jak dlouho se budu kochat jejich krásou. 



Sice jsem měla nějaké plány na víkend, ty jsem ale odsunula na jindy.
Sobotu a neděli jsem prakticky prolenošila.
Udělala jen to, co se musí a pak seděla s knížkou na zahradě pod pergolou.

Takže asi tak !

Mějte se hezky a toho současného sluníčka užívejte s mírou.

Hanka

Díky za váš čas, který věnujete nakouknutí sem ke mně.


Umělá inteligence upravila jen tak pro legraci fotku Moliny. 








Žádné komentáře:

Okomentovat

Letem světem minulým týdnem

V úterý jsem zašla na vernisáž výstavy malířů z našeho města. Obrazy jsou nainstalované v Městském muzeu. Atmosféra byla příjemná, jen si te...